A+
A
A-
.
Cont_top Cont_bottom

10-02 2016

Kontakty

Dodano Sieradz PEC godz. 07:33


 
 
 
Centrala

Sekretariat

(43) 826-69-00
(43) 826-69-10
Pogotowie Ciepłownicze (43) 826-69-09
Biuro Obsługi Klienta (43) 826-69-14
Faktury (43) 826 69 25
Ciepłownia Miejska (ul. Zachodnia 2)

 

(43) 826-63-02
 
   
 

 

Adresy email:

Adres główny
Dorota Brocka

 

sekretariat@pecsieradz.pl

Prezes Zarządu
mgr Witold Stefaniak

 

w.stefaniak@pecsieradz.pl

p.o. Dyrektor Techniczny

mgr inż.Tomasz Mikołajczyk

 

t.mikolajczyk@pecsieradz.pl

Dyrektor Finansowy Główny Księgowy
mgr Anna Sroczyńska

 

a.sroczynska@pecsieradz.pl

Dyrektor Administracyjny

mgr inż Dariusz Sucherski

 

d.sucherski@pecsieradz.pl

Kierownik Działu Finansowo - Księgowego
mgr Aneta Kęsiak

 

a.kesiak@pecsieradz.pl

p.o. Kierownik Działu Inwestycji i Obsługi Klienta
inż. Tomasz Kozak

 

t.kozak@pecsieradz.pl

Kierownik Działu Produkcji Ciepła

Sławomir Kaniewski

 

s.kaniewski@pecsieradz.pl

Kierownik Działu Sieci Cieplnych i Węzłów
mgr inż. Czesław Wojdała

 

c.wojdala@pecsieradz.pl

Kierownik Działu Technicznego - Remontowego
Piotr Czarnecki

p.czarnecki@pecsieradz.pl

 



Informacja wytworzona przez: Sieradz PEC w dniu: 2016-02-10 07:33:02
Data ostatniej modyfikacji: Kurzawska Renata w dniu: 2021-10-06 14:24:51